Přinášíme úsměv, pomocné ruce, nohy i mysl.
Osobní asistent - jednodušší život v handicapu

Drobečková navigace

Úvod > Naše služby > Denní stacionář

Denní stacionář       Krajský úřad Středočeského kraje.jpg

Službu poskytujeme občanům se zdravotním postižením a seniorům. Dostupnost služby je zajištěna v pracovní dny od 7:30 do 16:00 na adrese tř. Václava Klementa 175, Mladá Boleslav. Pro klienty zajišťujeme dovoz a odvoz včetně přepravy používané kompenzační pomůcky.

Cílem služby je občanům s věkovým nebo zdravotním handicapem zachovat  plnohodnotný a aktivní život a jejich rodinným příslušníkům umožnit naplno se věnovat svému zaměstnání.

Klienti dochází např. na dopoledne každý den nebo 2x – 3x v týdnu na 6 až 8 hodin. Zařízení nabízí vybavení rodinného typu s možností využití přilehlé zahrádky.

Asistentka se stará aby klienti měli dostatečné pohodlí. Připraví a podá jídlo a pití, doprovází je na toaletu a pomáhá s oblékáním. Klientům předčítá, pomáhá s trénováním paměti a jemné motoriky. Společně se klienti mohou zapojit do hraní společenských her. Klienti si spolu povídají, chodí na procházky nebo sledují televizi, ale také mohou pracovat na PC.

Klienti, se díky této službě, stávají aktivními, navazují nová přátelství, zdokonalují své fyzické a psychické dovednosti. Do denního stacionáře dochází dobrovolníci s pejsky na kanisasistenci. 

V denním stacionáři je zakázáno konzumovat alkohol. Pro kouření je vyhrazen prostor na zahrádce.

Informace pro zájemce o službu Denní stacionář.pd

 

Poptejte službu Ceník Kontakt Zašlete nám dar