Přinášíme úsměv, pomocné ruce, nohy i mysl.
Osobní asistent - jednodušší život v handicapu

Drobečková navigace

Úvod > Naše služby > Denní stacionář

Denní stacionář

Službu poskytujeme občanům se zdravotním postižením a seniorům. Dostupnost služby je zajištěna v pracovní dny od 7:30 do 16:00 na adrese tř. Václava Klementa 175, Mladá Boleslav. Pro klienty zajišťujeme dovoz a odvoz včetně přepravy používané kompenzační pomůcky.

 

Cílem služby je občanům s věkovým nebo zdravotním handicapem zachovat  plnohodnotný a aktivní život a jejich rodinným příslušníkům umožnit naplno se věnovat svému zaměstnání.

 

Klienti dochází např. na dopoledne každý den nebo 2x – 3x v týdnu na 6 až 8 hodin. Zařízení nabízí vybavení rodinného typu s možností využití přilehlé zahrádky. Asistentka se stará o dostatečné pohodlí klientů, připraví a podá jídlo a pití, doprovází na toaletu, pomáhá s oblékáním, předčítá, doprovází na vycházky. Společně se zde klienti mohou aktivně zapojit do hraní společenských her, trénování paměti nebo jemné motoriky. Klienti si zde spolu povídají nebo mohou sledovat televizi nebo pracovat na PC. Klienti, se díky této službě, stávají aktivními, navazují nová přátelství, zdokonalují své fyzické a psychické dovednosti. Do denního stacionáře dochází dobrovolníci s pejsky a kočičkami. 

 

V denním stacionáři se nesmí konzumovat alkohol, pro kouření je vyhrazen prostor na zahrádce.

 

Informace pro zájemce o službu Denní stacionář.pd

 

Poptejte službu Ceník Kontakt