Přinášíme úsměv, pomocné ruce, nohy i mysl.
Osobní asistent - jednodušší život v handicapu

Drobečková navigace

Úvod > Naše služby > Pečovatelská služba

Cílem pečovatelské služby

Je občanům s omezením soběstačnosti pomoci s péčí o sebe a domácnost. Vhodnou pomocí zkvalitnit jejich život, který mohou nadále vést ve své domácnosti.

Pracovní tým pečovatelek přistupuje ke klientům vždy s respektem a empatií a dbá zachování jejich soukromí a zvyklostí.

Pečovatelská služba poskytuje tyto základní činnosti, (jakou pomoc můžete očekávat):

  • pomoc při zvládání běžných úkonů péče o vlastní osobu (pomáháme s podáním jídla a pití, s oblékáním a svlékáním, s orientací v prostoru, s Vaší chůzí nebo pomůžeme z lůžka na vozík)
  • pomoc při osobní hygieně (koupání nebo mytí na lůžku, pomoc při základní péči o vlasy a nehty na rukou, pomoc pro použití WC)
  • pomoc při zajištění stravy (připravíme - uvaříme jídlo a pití, nebo Vám pomůžeme zajistit dovoz např. obědů, dovoz nebo donáška jídla)
  • zajištění pomoci, při chodu domácnosti (pomůžeme s úklidem domácnosti, s nákupy potravin ale i ošacení nebo vybavení domácnosti, zajistíme velký úklid, praní a žehlení osobního prádla nebo ložního prádla, vyzvedneme léky v lékárně nebo recept u lékaře)
  • zprostředkování kontaktu se společenským prostředím: (doprovázení do a ze školského zařízení, do zaměstnání nebo k lékaři, na zájmové a volnočasové aktivity, doprovázení na úřady, k lékaři nebo instituce poskytující veřejné služby)

Službu poskytujeme 7 dní v týdnu od 6:00 do 20:00 hod. v Mladé Boleslavi a obcích do 10 km od města Mladá Boleslav.

Poptejte službu Ceník Kontakt

Aktuality

[Jednotlivé aktuality s daným štítkem]