Přinášíme úsměv, pomocné ruce, nohy i mysl.
Osobní asistent - jednodušší život v handicapu

Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Naše služby > Pečovatelská služba

Pečovatelská služba

Služba je poskytována v domácnosti uživatelů. Dostupnost služby ve večerních hodinách a dnech víkendu je plně závislá na objemu vyčerpané kapacity v pracovních dnech od 7:00-16:00 hodin spolu s aktuálně dostupnými úvazky pracovníků přímé péče.

Služba je určena občanům, kteří z důvodu svého věku, chronického onemocnění nebo zhoršení zdravotního stavu mají problém bez pomoci druhé osoby si sami zajistit péči o svou osobu nebo domácnost (např. umýt se, dojít na WC, přesunout se z lůžka, obléknout se, připravit si jídlo nebo pití, nedokáží si nakoupit nebo uklidit domácnost, nemohou si sami dojít a vyřídit své záležitosti na úřadě, lékaře nebo veřejné službě).

Službu poskytujeme i občanům trvale upoutaným na lůžko. Předpokladem pro zajištění takovéto péče je nezbytná spolupráce s rodinnými příslušníky a dalšími osobami, kteří se na péči budou podílet. 

Posláním služby je zajistit uživatelům služby důstojný život v jejich domácím prostředí, kde mají své soukromí a pocit bezpečí.

Klientům jsme partnerem a stáváme se přirozenou součástí jejich života, aniž bychom narušovali dosavadní zaběhlý režim. Uživatelé mají zachovány své zvyklosti, mohou uplatnit vlastní vůli, udržují si sociální vztahy a mohou jednat sami za sebe bez zastoupení.

Služba je určena pro 

  • občany se zdravotním postižením od 18 let věku
  • seniory

Kapacita služby

108 hod/týden

3 klienti v daný okamžik

Dostupnost služby ve městě Mladá Boleslav

po 7 dní v týdnu, 7:00 - 21:00

 

 

Dostupnost služby v obcích a městech do 10km od MB

pracovní dny 8:00 - 14:30

 

Pomáhejte s námi lidem s handicapem a seniorům VÉST DŮSTOJNÝ ŽIVOT DOMA.

Abychom mohli poskytovat služby v potřebném rozsahu a na potřebných místech potřebujeme uznalé DÁRCE.

Děkujeme proto za zaslání finanční částky na sbírkový účet: č. ú.: 2501070743/2010. S dárci osobně rádi projednáme na jaký účel můžeme jejich dar použít, pro sjednání osobní schůzky volejte na tel.: 720 153 235 nebo 728 985 457. 

Možnosti DÁRCOVSTVÍFinanční dar, Darování ze závěti/Poslední vůle, Nákup zboží v e-shopech přes GIVT, Nákupem nebo darováním věcí do našeho Dobrého shopu.

Podrobné informace zde: CHCI POMÁHAT S VÁMI

 

Výbor dobré vůle - Nadace Olgy Havlové finančně podpořila náš projekt "Společně to zvládneme" 

Projektem jsme uživatelům služby pomohli k zajištění základních životních potřeb a ke snížení sociální izolace v době Pandemie COVID19. Uživatele jsme vybavili rouškami a dalším potřebným abychom je ochránili před nákazou COVID_19. Díky projektu si i v nelehké době mohli s naší pomocí zajistit nákupy, návštěvy u lékařů, nebo vyřídit potřebné záležitosti na úřadě. Uživatele jsme dováželi a doprovázeli na procházky do přírody. 

Ceník služby Popis realizace služby Poptejte službu Kontakt

 

Aktuality