Přinášíme úsměv, pomocné ruce, nohy i mysl.
Osobní asistent - jednodušší život v handicapu

Drobečková navigace

Úvod > Naše služby > Pečovatelská služba

Pečovatelská služba    Krajský úřad Středočeského kraje.jpg

Službu poskytujeme především seniorům 7 dní v týdnu, včetně svátků od 7:00 do 20:00 v městech obcích v okruhu do 10 km od Mladé Boleslavi, včetně. Aktuálně je služba poskytována v Mladé Boleslavi, Dalovicích, Bukovno a Bukovno -Líny.

Cílem pečovatelské služby je zkvalitnit život v domácím prostředí občanům, kteří z důvodu věku nebo zhoršení zdravotního stavu již nezvládají péči o svou osobu a domácnost. Zároveň jejich blízkým snížit zátěž z péče, kterou svým rodičům věnují.

Služba je vždy nastavena zcela individuálně, tak aby klient měl prostor pro aktivní zapojení do činností, které zvládá sám. Zároveň dbáme aby byly zachovány zvyklosti klienta.

Pečovatelky pomáhají pouze s určitým jedním úkonem jako třeba s osobní hygienou (i na lůžku) a to každý den nebo s koupáním 2x týdně. Jinde zas pečovatelka 3x týdně nakoupí a pomůže s úklidem domácnosti. Někde dochází pečovatelka i třikrát denně a pomáhá klientovi s více úkony. Pečovatelka doprovází klienty za nákupy, k lékaři, na úřady a veřejné služby.

Nad rámec služby si může klient sjednat dovoz služebním vozem včetně přepravy používané pomůcky.

Podrobný rozsah poskytovaných úkonů, včetně ceny naleznete v sekci Ceník.

 

Poptejte službu Ceník Kontakt Zašlete nám dar