Přinášíme úsměv, pomocné ruce, nohy i mysl.
Osobní asistent - jednodušší život v handicapu

Drobečková navigace

Úvod > O nás

Poslání Jistoty Domova, z. ú.

Posláním a hlavní činností ústavu je poskytovat podporu a pomoc občanům, kteří se dostali do těžké životní situace z důvodu nemoci nebo věku. Pomáháme především seniorům, ale i občanům se zdravotním postižením a rodinám s dětmi. Naše sociální služby pomáhají řešit dlouhotrvající tíživé životní situace. Poskytujeme profesionální pomoc, díky které naši klienti vedou plnohodnotný a kvalitní život v pohodlí svého domova.

Od května 2016 provozujeme jako vedlejší činnost Dobročinný obchod (bazar Mladá Boleslav), jehož čistý zisk nám pomáhá spolufinancovat provozní náklady našich sociálních služeb a pomáhá k dostupnosti služeb dalším občanům, kteří mají zdravotní nebo sociální handicap. 

Spolutvůrce základní filozofie organizace 
Prof. RNDr. Ing. Michal V. Marek, DrSc., dr.h.c.
 Prof. RNDr. Ing. Michal V. Marek, DrSc., dr.h.c.

Sociální služby poskytujeme od roku 2011. Našimi klienty jsou občané, kteří jsou závislí na pomoci druhé osoby v běžných činnostech péče o svou osobu nebo domácnost (mají omezení soběstačnosti).

Veškeré naše Sociální služby jsou registrovány na Krajském úřadu Středočeského kraje. Sociální služby poskytujeme dle zákonných podmínek a s využitím nejnovějších poznatků ze sociální práce. Nabídku i dostupnost služeb stále rozšiřujeme a dbáme na zcela individuálním přístupu

Spolupracujeme s Dobrovolnickým centrem při městě Mladá Boleslav. Dobrovolníci se věnují našim klientům - chodí na procházky, věnují se konverzaci, nebo předčítání.

Správní rada

Barbora Roušarová
Funkce: Předseda správní rady

Tomáš Procházka

Funkce: Člen správní rady

Veronika Jiskrová

Funkce: Člen správní rady

Dozorčí rada

Ing. Pavel Jiskra
Funkce: Předseda dozorčí rady

prof. RNDr. Ing. Michal V. Marek, DrSc.,dr.h.c.

Funkce: Člen dozorčí rady

Bc. Jana Trojanová

Funkce: Člen dozorčí rady