Přinášíme úsměv, pomocné ruce, nohy i mysl.
Osobní asistent - jednodušší život v handicapu

Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Projekt pro Zvýšení kvality a dostupnosti sociálních služeb

Projekt pro Zvýšení kvality a dostupnosti sociálních služebDatum konání:
1.8.2019
Datum ukončení:
31.10.2020

S pomocí výzvy nositele IPRÚ města Mladá Boleslav realizujeme projekt 13. výzva-IPRÚ-Mladá Boleslav-SC 2.1-Zvýšení kvality a dostupnosti sociálních služeb IV., který je určený především k podpoře občanů se zdravotním postižením, ale i seniorů.

Projekt s názvem „Kvalitní zázemí pro sociální služby Jistoty Domova“ registrační č. projektu: CZ.06.2.56/0.0/0.0/16_057/0012203 bude financovaný z dotačních prostředků Integrovaného regionálního operačního programu . 

Projekt jsme povinni financovat z vlastních zdrojů ve výši 5% z uznatelných nákladů a dále financovat neuznatelné náklady (daně, úroky a pod.) v plné výši.

1. realizovanou aktivitou je nákup nemovitosti v které vznikne zázemí pro pracovníky, kteří poskytují terénní péči 7 dní v týdnu v domácnostech uživatelů. V domě vznikne zároveň prostorné a kvalitní  zázemí pro ambulantní službu Denní stacionář.

Jsme nezisková organizace a tudíž nemám zdroje na investiční akce a proto máme Krajským úřadem Středočeského kraje povolenu sbírku č.j.: 077122/2019/KUSK, kterou chceme zajistit finanční prostředky na 5% naší spoluúčasti, kterou potřebujeme na 1. realizovanou aktivitu nákup domu.  

2. realizovanou aktivitou bude nákup vybavení do zázemí pracovníků zajišťujících sociální služby i zázemí ambulantní služby denní stacionář. Dále dojde k nákupu automobilů s pomocí kterých budou sociální služby terénní i ambulantní nadále zajišťovány. 

 

IROP_CZ_RO_B_C RGB.jpg


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů