Přinášíme úsměv, pomocné ruce, nohy i mysl.
Osobní asistent - jednodušší život v handicapu

Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Pomáhej pohybem

Pomáhej pohybemNadace ČEZ dne 25.1.2019 zařadila do aplikace EPP náš projekt Žít doma


Pomozte nám svou aktivitou k získání bodů, které nám pomohou dosáhnout finančního příspěvku 80 000,-Kč od Nadace ČEZ.
Naplňte spolu s námi sen handicapovaným dětem a dospělým i seniorům ,,Žít doma“ se zachováním zvyklostí a s udržením vazeb na své blízké.

Příspěvek Nadace ČEZ použijeme na náklady terénních a ambulantních sociálních služeb jako jsou energie na vytápění v denním stacionáři a mzdové náklady pro asistenty poskytující přímou péči. Pomůžete spolu s námi. 
Děkujeme Vám.
 
    CEZ_EPP_vyzva_480x300.jpg
 

Poskytujeme terénní a ambulantní sociální služby ve městě Mladá Boleslav a v obcích do 20 km od MB po sedm dní v týdnu občanům, kteří jsou z důvodu zdravotního postižení nebo zhoršení zdravotního stavu odkázáni na pomoc druhé osoby pro zajištění běžných činností péče o osobu nebo domácnost.

Asistentky občanům pomáhají při osobní hygieně, s oblékáním, přípravou a podáním stravy. Pomáhají udržet řádný chod jejich domácnosti úklidy a nákupy. Dováží nebo doprovází uživatele služeb do školy, k lékařům, na úřady, veřejné služby a kulturní akce. Pomáhají uživatelům s obnovou nebo udržením jejich fyzických dovedností a psychických schopností.
Občanům s handicapem přinášíme optimální řešení pro ulehčení jejich nepříznivé sociální situace. Jejich rodinným příslušníkům pomáháme ke sladění rodinných, pracovních a pečujících povinností.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů