Přinášíme úsměv, pomocné ruce, nohy i mysl.
Osobní asistent - jednodušší život v handicapu

Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Dobročinný obchod > Výzva o pomoc! Děkujeme Vám

Pomáhejte s námi

Potřebujeme pomoc dárců, protože státní dotace pokryjí pouze část mzdových nákladů a veškeré ostatní provozní náklady sociálních služeb si musíme hradit z jiných zdrojů.

Staňte se dárcem a společně s námi zajistíme občanům se zdravotním postižením a seniorům z měst a obcí okresu Mladá Boleslav dostupnost sociálních služeb (potřebné péče v potřebném čase a místě na potřebně dlouhou dobu).

Možnosti dárcovství: 

  1. Finanční dary;   
  2. Darování ze závěti;   
  3. Nákupy s GIVT;

1.) Finanční dary 

  • Můžete zasílat na sbírkový účet, č.ú.: 2501070743/2010 (sbírka povolena Krajským úřadem Středočeského kraje  č.j. 181201/2016/KUSK , ze dne 8.12.2016).
  • Můžete zaslat jednorázový dar v libovolné výši, kdy při zaslání daru vyšším jak 1000,-Kč Vám po doložení potřebných osobních údajů vystavíme „Potvrzení o přijetí daru“. Dary v této a vyšší hodnotě Vám pomohou snížit daňový základ při ročním zúčtování daně z příjmu za rok, v kterém byl dar poskytnut.
  • Můžete si zadat trvalý příkaz pro zasílání pravidelných darů v určité i nižší finanční částce např. do 50,-Kč/měsíčně.

2.) Darování ze závěti/Poslední vůle

Je možnost, jak můžete již dnes udělat radost z daru, který dáte v budoucnu. Pokud nemáte příbuzné nebo chcete kromě své rodiny a přátel udělat dobrý skutek a věnovat část majetku na dobrou věc.

Co lze poslední vůlí darovat/odkázat

  • Nemovité věci jako byt, dům, pozemek,
  • Movité věci jako sbírky, obrazy, starožitnosti, nábytek, automobil, 
  • Finanční prostředky v libovolné výši

Jak takovou poslední vůli sepsat

Poslední vůli je nutné sepsat u notáře. Pokud se rozhodnete věnovat dar ze závěti Jistotám Domova, z. ú. spojte se telefonicky nebo emailem s ředitelkou: tel.: 728 985 457, email: iveta.koudelova@jistotydomova.cz

Rádi Váš dar přijmeme a společně s Vámi můžeme pomoci zařídit potřebné náležitosti.

3.) Nakupujte s GIVT 

Nákupem přes GIVT si nakoupíte a přitom pomůžete Jistotám Domova získat určitou finanční částku, aniž byste utratili peníze nad cenu zakoupeného zboží. V GIVT naleznete známé e-shopy např. s oblečením, sportovními potřebami, elektrem, ubytováním, ale také s objednáním jídla a mnoho dalšího. To je báječné.

Jak nakoupit?

Na stránkách GIVT stačí nalézt e-shop, na kterém chcete nakupovat, a vybrat, že chcete nákupem podpořit Jistoty Domova, z. ú..

E-shop po uhrazení nákupu, zašle ze svého zisku určité procento naší organizaci.