Přinášíme úsměv, pomocné ruce, nohy i mysl.
Osobní asistent - jednodušší život v handicapu

Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Dobročinný obchod > Výzva o pomoc! Děkujeme Vám

Pomáhejte s námi

Možnosti dárcovství: 1.) Finanční dary;   2.) Darování ze závěti;    3.) Nákupy s GIVT;

Potřebujeme pomoc dárců abychom mohli služby zajistit vvečerních hodinách v sobotu, neděli a ve svátek rozšiřovat je do dalších obcíZ dotací máme pokryté náklady služeb pouze částečně. 

Přispějte 70,-Kč a pomůžete tak zajistit 1 hodinu péče. (sbírka povolena KÚ SK Č.j. 181201/2016/KUSK, ze dne 8.12.2016 za účelem získání finančních zdrojů na provozní náklady soc. služeb). 

Staňte se dárcem Jistot Domova. Společně s námi pomůžete k dostupnosti kvalitní a profesionální péče potřebným. DĚKUJEME

1.) Finanční dary 

  • Sbírkový účet, č.ú.:  2501070743/2010
  • Zašlete jednorázový finanční dar libovolné výše (např.: posláním 385Kč, pomůžete zajistit 5,5 hodiny péče).
  • Staňte se pravidelným dárcem: nastavte si trvalý příkaz ve prospěch sbírkového účtu (např.: každý měsíc za 280Kč pomůžete k poskytnutí 4 hodin péče).
  • Chcete darovat hotovost. Zavoláte na tel.:728 985 457. Dojednáte s ředitelkou termín osobní schůzky k předání daru a vystavení Dokladu o jeho převzetí.  
  • Doporučte svým kamarádům, známým dárcovství a jeho výhody Daňové zvýhodnění dárců

2.) Darování ze závěti/Poslední vůle

Proč? Je to jedna z možností jak můžete již dnes udělat radost z daru, který dáte v budoucnu. A není to výhrada pouze majetných. Nemáte příbuzné, nebo chcete kromě své rodiny a přátel udělat dobrý skutek a věnovat část majetku na dobrou věc? Chcete předejít sporům v rodině? Můžete v poslední vůli pomyslet na Jistoty Domova, z. ú., které věnují Váš dar na naplnění svého poslání "Poskytovat podporu a pomoc občanům, kteří se dostali do těžké životní situace z důvodu nemoci nebo věku. Pomáhat těmto občanům, tak aby mohli vést plnohodnotný a důstojný život doma." 

Co lze poslední vůlí odkázat

  • byt, dům, pozemek, sbírky, obrazy, nábytek, porcelán, automobil atd.
  • peníze v libovolné výši, kdy i malá částka může mít velký význam pro naší neziskovou organizaci

Jak takovou poslední vůli sepsat

Pokud se rozhodnete věnovat dar ze závěti Jistotám Domova rádi přijmeme Váš dar a společně s Vámi zařídíme potřebné náležitosti. Spojte se telefonicky nebo emailem s ředitelkou. Dojednáte postup a poslední vůli připraví právník s náležitostmi zákonných norem. 

Ředitelka Iveta Koudelová tel.:728 985 457, nebo e-mail: iveta.koudelova@jistotydomova.cz

3.) Nakupujte s GIVT 

Neutratíte ani korunu navíc a přitom naší organizaci finančně podpoří e-shop.

Stačí si na jejich stránkách nalézt e-shop, na kterém chcete nakupovat, zadáte že chcete nákupem podpořit Jistoty Domova, z. ú. až si nakoupíte e-shop pošle uvedené procento např. 2%, 5%,10% nám.  Není to báječné?

V GIVT naleznete známé e-shopy s oblečením, sportovními potřebami, elektrem, ubytováním, ale také s objednáním jídla a mnoho dalšího. Např. dámejídlo.cz, kasa.cz, a mnoho známých e-shopů.