Přinášíme úsměv, pomocné ruce, nohy i mysl.
Osobní asistent - jednodušší život v handicapu

Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > O nás > Kdy a kam jezdíme

Kdy a kam jezdíme za poskytováním sociálních služeb 

Dostupnost služeb je plně závislá na počtu pracovních úvazků v dané službě a aktuálním využití služby stávajícími klienty. Okamžitou kapacitu služby Vám rádi sdělíme i telefonicky.

Pečovatelská služba

Služba je dostupná 7 dní v týdnu, včetně svátků, aktuálně od 7:30 do 20:00 hod. především seniorům z Mladé Boleslavi a z obcí vzdálených do 10 km od MB. Služba je poskytována v domácím prostředí - domácnosti uživatele a na místech uživatelem určených k zajištění některého z úkonu základních činností služby. 

Osobní asistence

Služba je dostupná 7 dní v týdnu, včetně svátků, aktuálně od 7:30 do 20:00 hod. seniorům a občanům se zdravotním postižením z Mladé Boleslavi a občanům z obcí vzdálených do 20 km od MB. Služba je poskytována v domácím prostředí - domácnosti uživatele a na místech uživatelem určených k zajištění některého z úkonu základních činností služby. 

Denní stacionář

Služba je zajištěna v pracovní dny od 7:30 hod. do 16:00 hod. v našem ambulantním zařízení na Tř. Václava Klementa 175 v Mladé Boleslavi. Služba je určena seniorům a občanům se zdravotní postižením z Mladé Boleslavi a obcí do 10 km od MB. Do a ze služby zajišťujeme dovoz služebním vozem, včetně přepravy nutné kompenzační pomůcky.

Odborné sociální poradenství

Poskytujeme v kontaktním centru na Tř. Václava Klementa 35/5 v Mladé Boleslavi. Služba je dostupná v pracovní dny PO - PÁ od 8:00 hod. do 12:00 hod., ale je možné si telefonicky sjednat individuální termín návštěvy. 

Půjčovna kompenzačních pomůcek

Služba je poskytována na adrese Tř. Václava Klementa 35/5 v Mladé Boleslavi v pracovní dny od 8:00 do 15:00 hod., ale je možné telefonicky dohodnout i jiný termín. Půjčujeme polohovací lůžka, invalidní vozíky, zvedací systémy, chodítka, sedačky na vany, klozetová křesla, stolečky k lůžku atd.

"Vést důstojný život doma" jsme pomohli lidem v těchto obcích.