Přinášíme úsměv, pomocné ruce, nohy i mysl.
Osobní asistent - jednodušší život v handicapu

Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Projekt pro Zvýšení kvality a dostupnosti sociálních služeb

Projekt pro Zvýšení kvality a dostupnosti sociálních služebDatum konání:
18.6.2019
Datum ukončení:
30.9.2019

S pomocí výzvy nositele IPRÚ města Mladá Boleslav realizujeme projekt č.13_IROP Zvýšení kvality a dostupnosti sociálních služeb, který je určený především k podpoře občanů se zdravotním postižením, ale i seniorů.

Jednou z aktivit projektu je nákup nemovitosti pro zázemí pracovníků, kteří poskytují terénní péči 7 dní v týdnu  poskytujících terénní péči a pro provoz služby Denní stacionář.

Jsme nezisková organizace a tudíž nemám zdroje na investiční akce. A proto si dovoluji oslovit s naší sbírkou, aby se nám podařilo dosáhnout hranice 532 864,-Kč, tedy prostředků na 5% naší spoluúčast kterou máme na realizaci projektu nákupu domu.

SBÍRKA "CIHLA PRO JISTOTY"

Podpořte nás v naší vizi zakoupením jedné nebo více cihel.

Tím pomůžete Jistotám Domova ke kvalitnímu zázemí pro sociální služby a jejich dalšímu rozvoji. Zároveň společně s námi pomůžete dalším občanům, kteří by rádi i s vážným handicapem žili doma prozatím je pro ně péče nedostupná.

NA OBRÁZKU VIDÍTE KOLIK Z DOMU MÁME JIŽ UHRAZENO DÍKY FINANČNÍ PODPOŘE. OBČANŮ.

Dům.jpg

 

 

 

 

 

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů