Přinášíme úsměv, pomocné ruce, nohy i mysl.
Osobní asistent - jednodušší život v handicapu

Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > AUKCE přátel JISTOT DOMOVA

AUKCE přátel JISTOT DOMOVAAukce přátel Jistot Domova je založena na našem FACEBOOKU pro pomoc službám a jejich klientům, kteří jsou v důchodovém věku či tělesně postižení a potřebují pomoci v každodenních činnostech, aby mohli dál ŽÍT DOMA. To jim Jistoty Domova umožňují a my jim tak chceme pomoci, aby mohli lidem poskytovat službu i nadále a plnit klientům jejich největší přání, ŽÍT DOMA ❤️

????????Jistoty Domova umožňují život doma poskytováním pomoci s hygienou, se stravováním, zajišťováním důležitých záležitostí na úřadě, u lékaře, péčí o domácnost, zkrátka se vším, co člověk denně potřebuje.
????Zapojte se do aukce, ve které uděláte radost sobě, a tím i klientovi. Celá částka, tedy dosažená cena v aukci, je převedena na sbírkový účet organizace Jistoty Domova, z. ú. Účel sbírky je podpora projektu "Žít doma důstojně".
⭐️CO PŘIDAT DO AUKCE: Prosím, přidávejte pouze předměty, které jsou vhodné k prodeji, takové, které byste si sami koupili. Jedině tak bude aukce fungovat
Přidávat můžete kromě předmětů, také autorská díla s podpisem (knihy, CD, obrazy), divadelní představení, vstupenky na koncert, vlastní výrobky apod. Přidat do aukce můžete nějaký zážitek (snídani u vás doma či víkend na chalupě), poukázku do (vašeho) baru, restaurace či obchodu. Fantazii se meze nekladou a nezapomeňte, že každá věc má svého kupce.
✖️NEPŘIDÁVEJTE staré boty, oblečení, suvenýry z dovolené, rozbité věci apod.
Minimální vyvolávací cena (VC) je 50 Kč. Jak vysokou VC zvolíte je na Vás. Pokud dražíte hodnotný předmět, cenu uzpůsobte dle uvážení.
Částka příhozu je libovolná.
⭐️JAK BUDE AUKCE PROBÍHAT?
„Prodejce“ vloží příspěvek s fotografiemi → to je důležité, neboť přitahuje pozornost a vaše nabídka nebude přehlédnuta. Předmět 1. popíše 2. uvede VC 3. uvede konec aukce.
→ Každá nabídka trvá 3 DNY (4. den aukce skončí ve 14.h)
⭐️Příklad: Věnuji poukázku v hodnotě 1000 Kč do svého obchodu XY s pleteným zbožím. Vyvolávací cena (VC): 50 Kč. Možnost předání osobně/doručovací službou (platí kupující) +fotografie poukázky.
✔️„Kupující“ napíše částku, za kterou by předmět koupil. Kdo jako poslední před koncem přihodí nejvyšší částku, získává danou věc a zavazuje se k úhradě do 5 dní.
✔️„Výherce“ zašle peníze na transparentní účet Jistot Domova, č.ú. 2501070743/2010, NEPIŠTE NÁZEV VĚCI ZA KTEROU PLATÍTE, to poznáme podle jména. Poté předáme informaci „prodejci“, že je předmět zaplacený a můžete se domluvit na předání/poslání věci.
???? Snad jsem na nic nezapomněla? Pokud máte dotazy, pište do zpráv. Těšíme se na vás a vězte, že když něco nabídnete, může vám to udělat skvělou reklamu na vaše služby (obchod, restauraci, kavárnu, knihy, háčkované dečky atd.)
⭐️A vy, co dražíte, získáte něco skvělého, co se třeba jinde koupit nedá, budete mít dárky pro své nejbližší a hlavně obrovské díky od klientů, kterým bude poskytována služba a bude naplňováno jejich přání.

Komentáře


  • 12. 5. 2024 8:30
    Nat
    Natalie Parker

    je špatné ztratit to, co milujete, a může to způsobit depresi. Ztratil jsem manžela kvůli jiné ženě, budu mít spolu tři děti a žili jsme šťastně, ale najednou všechno šlo jinak, začal dělat věci, kterým nerozumím, přivedl si ženu do našeho manželského domu, začal spát a všelijaké věci. Kontaktoval jsem odumodugreattemple@gmail.com, když jsem zjistil, co dělá pro pomoc. Řekl mi, co mám udělat a musím udělat, udělal jsem, jak řekl, a za 48 hodin se vše vrátilo do normálu a paní už nebyla nalezena. Za jeho pomoc děkujeme odumodugreattemple@gmail.com. můžete ho nyní kontaktovat o pomoc, přímou zprávu, volání nebo WhatsApp +2349056504566 nebo e-mail; odumodugreattemple@gmail.com.


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů